טיפולים וסדנאות

אתם מוזמנים להעשיר את חוויית הנופש בממד נוסף של הנאה!
לפניכם מגוון רחב של אפשרויות לסדנאות וטיפולים במחירים מיוחדים לאורחינו.
טיפולי ספא, טיפולי גוף-נפש וסדנאות זוגיות חווייתיות בתחומים שונים (שיאצו, יוגה, עבודות יצירה בזכוכית, התמקדות בטבע ועוד).

עם ביצוע ההזמנה נשלח אליכם למייל כל הפרטים, כדי שתוכלו להיות בקשר ישיר מול נותני השירות.

סדנת הבית “קסם הרגע הזה” –  סדנה זוגית חווייתית ומענגת בלב הטבע, המחברת לשלווה ולכוחות הטמונים בגופכם, דרך שיטת “התמקדות”.

290 ₪ בלבד לאורחינו, לסדנה של כשעה וחצי.

באפשרותכם לשלב נופש עם תהליך אישי, להעשרה ולחיזוק פנימי להתמודדות עם קושי או בעיה בריאותית. ניתן להגיע לתהליך אישי או זוגי.

את משך הזמן והתכנים בונים בתיאום אישי לפי הצרכים שלכם.

התהליכים מועברים על ידי המארחת ג’נט, והם משלבים התנסות חווייתית בטבע עם ידע בעיקר מתוך שיטת “התמקדות”.  ניתן לשלב במפגשים גם הילינג ומגע ממוקד.
תוכלו גם להעשיר את התהליך עם טיפולים וסדנאות נוספים מתחומים שונים (עיסויים / שיאצו / יוגה ועוד). ניתן להזמין ארוחות.

קצת על התמקדות:

השיטה פותחה בשנות ה-60 של המאה הקודמת על ידי הפסיכולוג והפילוסוף יוג’ין ג’נדלין, אשר חקר את היסודות להצלחה בחיים. השיטה עוזרת לנו לחדש יכולת מולדת, אשר אבדה לנו, של קשב גופני פנימי ל”תחושה המורגשת”, מתוך נוכחות אמפטית. הגוף שלנו מגיב כל רגע באמצעות תחושה רגעית ייחודית. אלה תחושות, הטומנות בתוכן ידע, ומהן נולד הצעד הבא המתאים עבורנו.

מנחה: ג’נט פלג, מלווה תהליכים אישיים וזוגיים, מנחה על פי עקרונות שיטת התמקדות, על מנת לעזור להרחיב תחושות של שלווה, רווחה ומשמעות פנימית. מדריכה מוסמכת להתמקדות מטעם המכון הבינלאומי בניו-יורק. בעלת B.ed בחינוך מיוחד והכשרות נוספות מהתחום האלטרנטיבי. רעיה ואימא לשלושה ילדים.

להזמנות 054-4638213
Scroll to Top
×